Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.ddpu.edu.ua/ddpu/handle/123456789/690
Название: Історія України: (від початків до кінця 19 ст.): Ч. 1
Другие названия: курс лекцій
Авторы: Шалашна, Н. М.
Проскунін, В. М.
Баклашова, Т. М.
Ключевые слова: історія України
історична пам'ять
національна ідентичність
Київська Русь
Галицько-Волинська держава
Литовсько-польський період
козацтво
козацька держава
українські землі у 18 ст.
громадянські конфлікти
іноземні інтервенції
Дата публикации: 2018
Краткий осмотр (реферат): Курс лекцій включає матеріал від початків становлення української державності до кінця ХІХ століття. Основну увагу приділено питанням зародження й розвитку визначальних рис української нації та держави, що характеризують її в сьогоденні. Підручник містить тексти лекцій, списки рекомендованої літератури та питання для самостійної роботи і самоконтролю до кожної теми. Видання призначено для студентів вищих навчальних закладів неісторичних спеціальностей.
Описание: Лекція 1. Історична пам’ять як фундамент національної ідентичності Лекція 2. Київська Русь в національній історії України Лекція 3. Значення Галицько-Волинської держави у формуванні української політичної та культурної своєрідності Лекція 4. Литовсько-польський період української історії (кінець XIV – середина XVI ст.) Лекція 5. Козацтво в українській історії Лекція 6. Національно-визвольна революція середини XVII ст. Лекція 7. Громадянські конфлікти та іноземні інтервенції другої половини XVII ст. Боротьба за збереження суверенітету козацької держави Лекція 8. Українські землі у XVIII ст. Лекція 9. Українські землі у складі Російської та Австро-Угорської імперій (кінець XVIII — початок ХХ ст.)
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ddpu.edu.ua:8083/ddpu/handle/123456789/690
Располагается в коллекциях:Навчальні видання

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Історія України Ч.1 (від поч. до кінця 19 ст.) (1).pdf512,49 kBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.