Пожалуйста, используйте этот идентификатор, чтобы цитировать или ссылаться на этот ресурс: http://dspace.ddpu.edu.ua/ddpu/handle/123456789/174
Название: Використання показника температури займання для експрес-оцінки марочної належності вугілля
Другие названия: монографія
Авторы: Ніколайчук, Ю. В.
Мірошниченко, Д. В.
Шульга, І. В.
Ключевые слова: вугілля кам'яне
якість вугілля
експрес-методи
методологія дослідження
вугільні суміші
швидкість нагріву
ступінь окиснення
температури займання
практичне використання
Дата публикации: 2020
Издательство: Вид-во Б.І. Маторіна
Краткий осмотр (реферат): У монографії наведено результати виконаних комплексних досліджень, в яких теоретично обґрунтована та експериментально підтверджена можливість та необхідність використання показника температури займання для експрес-оцінки марочної належності вугілля, що надходить на коксування. Це дозволяє оперативно приймати обґрунтовані рішення щодо раціонального використання вугілля на енергетичних, коксохімічних та металургійних підприємствах. Для фахівців енергетичного, коксохімічного та металургійного виробництва, керуючих компаній, проектних і науково-дослідних організацій, а також викладачів, аспірантів, студентів за напрямками підготовки «Теплоенергетика», «Хімічні технології та інженерія», «Металургія».
Описание: Закономірне та безперервне включення України до світового розподілу праці призводить до збільшення в шихтах коксохімічних підприємств України частки імпортного вугілля. Через це частка українського вугілля протягом останніх років безперервно знижується, і в 2019 році склала ~25 %, відповідно імпортна складова сировинної бази коксування зросла до ~75 %. Необхідно зазначити, що постачання закордонного вугілля внаслідок значної відстані транспортування є досить тривалими (декілька місяців), включаючи довге перевезення водним або залізничним транспортом, зберігання на місці видобутку, у портах, перевалочних станціях тощо. У результаті багатьох вантажних операцій вугілля може змішуватися з іншими марками, тим самим погіршуючи свою технологічну цінність. Використання таких сумішей негативно позначається на якості отриманого доменного коксу, призводячи до підвищення його витрати в доменному процесі. Виходячи з викладеного, виникла потреба в розробці експрес-методу оцінки марочної належності вугілля, що надходить на коксохімічні підприємства України або зберігається на перевалочних пунктах для його подальшого перевезення.
URI (Унифицированный идентификатор ресурса): http://ddpu.edu.ua:8083/xmlui/handle/123456789/174
ISBN: 978-617-7780-23-5
Располагается в коллекциях:Наукові документи

Файлы этого ресурса:
Файл Описание РазмерФормат 
Використання показника температури займання.pdf4,67 MBAdobe PDFПросмотреть/Открыть


Все ресурсы в архиве электронных ресурсов защищены авторским правом, все права сохранены.