Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ddpu.edu.ua:8083/xmlui/handle/123456789/876
Повний запис метаданих
Поле DCЗначенняМова
dc.contributor.authorСамусенко, П.Ф.-
dc.contributor.authorДаниліна, Г.В.-
dc.contributor.authorРашевський, М.О.-
dc.date.accessioned2024-10-20T19:06:25Z-
dc.date.available2024-10-20T19:06:25Z-
dc.date.issued2024-
dc.identifier.citationСамусенко П.Ф., Даниліна Г.В., Рашевський М.О. Про асимптотичне інтегрування лінійних систем диференціальних рівнянь з відхиленням аргументу, Збірник наукових праць фізико-математичного факультету ДДПУ, Випуск 14, 2024, с. 15-23, https://doi.org/10.31865/2413-26672415-3079142024311278en_EN
dc.identifier.issn2415-3079-
dc.identifier.otherhttps://doi.org/10.31865/2413-26672415-3079142024311278-
dc.identifier.urihttp://dspace.ddpu.edu.ua/ddpu/handle/123456789/876-
dc.descriptionAn asymptotic representation of the solution for the basic initial problem of a system of linear singularly perturbed differential equations delay is constructed. The integration of such systems of equations with unstable spectrum was started in the works by M. I. Shkil’ and his students. In this study, an asymptotic representation of the solution of a system of differential-difference equations with instabilities in the spectrum of the main matrix is constructed. The instability peculiar only in equations with argument deviation is investigated. Asymptotic estimates of the error are given.en_EN
dc.description.abstractПобудовано асимптотичне зображення розв'язку для основної початкової задачі системи лінійних сингулярно збурених диференціально-різницевих рівнянь. Інтегрування таких систем рівнянь із нестабільним спектром розпочато у працях М. І. Шкіля та його учнів. У цьому дослідженні побудовано асимптотичне зображення розв’язку системи диференціально-різницевих рівнянь із нестабільностями у спектрі головної матриці. Досліджено також нестабільність, характерна лише для рівнянь з відхиленням аргументу. Дано асимптотичні оцінки похибки.en_EN
dc.language.isootheren_EN
dc.publisherДонбаський державний педагогічний університетen_EN
dc.relation.ispartofseriesЗбірник наукових праць фізико-математичного факультету ДДПУ, Випуск 14;15-23-
dc.subjectточка поворотуen_EN
dc.subjectсингулярне збуренняen_EN
dc.subjectасимптотичний розв'язокen_EN
dc.subjectдиференціально-різницеве рівнянняen_EN
dc.titleПро асимптотичне інтегрування лінійних систем диференціальних рівнянь з відхиленням аргументуen_EN
dc.title.alternativeOn the Asymptotic Integration of Linear Systems of Differential Equations with Delayen_EN
dc.typeArticleen_EN
Розташовується у зібраннях:Збірник наукових праць фізико-математичного факультету ДДПУ, Випуск 14

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
ZNPFMFDSPU_2024_pp_015-023.pdf394,8 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.